Radiofrekwencja mikroigłowa

Spektakularne efekty

Ogrzewanie tkanek

Zwiększenie napięcia skóry

Radiofrekwencja mikroigłowa jest nowoczesną technologią,a jedną z jej zalet jest większa możliwość kontrolowania tego, jakie tkanki rozgrzewamy. Dzięki temu osiągamy spektakularne efekty w przebudowie skóry.

Radiofrekwencja mikroigłowa ma wiele zastosowań. My przede wszystkim używamy jej w zabiegach usuwania rozstępów, w drugiej kolejności do liftingu twarzy i napinania skóry innych okolic ciała oraz w leczeniu nadpotliwości.

Radiofrekwencja mikroigłowa

E

Mała inwazyjność

E

Duża skuteczność

E

Małe ryzyko powikłań

E

Krótki czas rekonwalescencji

Opis

Zabiegi oparte na radiofrekwencji można stosować praktycznie przez cały rok. Nie ma tu ograniczeń sezonowych, szczególnie w przypadku RF mikroigłowej ryzyko przebarwień jest niewielkie w porównaniu do radiofrekwencji kontaktowej czy laserów.
Przeciwwskazań do zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej oraz bipolarnej praktycznie nie ma, za wyjątkiem obniżonej odporności, opryszczki, tendencji do tworzenia się blizn czy ogólnych problemów z gojeniem.

Radiofrekwencja (RF) Mikroigłowa to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie. Oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w dowolnym obszarze ciała, a struktury tkanki nie zostają naruszone.

Wskazania do zabiegu:

E

wiotka, mało jędrna skóra twarzy, szyi, dekoltu

E

korekta owalu twarzy, opadające policzki

E

zmarszczki i drobne linie

E

skóra zwiotczała i mało napięta na dowolnym obszarze ciała

E

powiększone pory

E

powierzchowne blizny

E

przebarwienia, hiper- lub hipo – pigmentacja

E

skóra po-trądzikowa i atroficzna

E

trądzik aktywny

E

kuperoza, skóra naczyniowa

E

rozstępy, cellulit

E

leczenie nadpotliwości

Leczenie nadpotliwości

Leczenie nadpotliwości to dodatkowe zastosowanie. Zabieg polega na wypaleniu gruczołów, ale na szczęście nie trzeba, jak w przypadku lasera, nacinać skóry. Przy RF mikroigłowej wbija się w skórę głowicę z igłami i wysoką temperaturą. Parametry zabiegu są mocne, o wiele bardziej niż w przypadku zabiegów na rozstępy (które też należą do intensywnych). Jest to niezbędne, aby usunąć gruczoły. Zabieg jest bolesny, dlatego wykonuje się go w znieczuleniu. Należy wykonać dwa zabiegi w odstępie miesięcznym. Na pewno jest to zabieg skuteczniejszy od botoksu, działa na dłużej, co najmniej rok, potem następuje stopniowa regeneracja gruczołów potowych.

Zadzwoń

Pełen cennik

Kontakt

Nis
Klinika urody

W Klinice wykonywane są makijaże oraz różnorodne zabiegi na twarz i ciało w oparciu o świetnej jakości kosmetyki, innowacyjne metody oraz najnowsze urządzenia.

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 8.30 - 18.00
So. 9.00 – 15.00
Ni. ZAMKNIĘTE

Informacje kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Włocławska 44
87-811 Szpetal Górny