Cennik

Usługi i pakiety

Medycyna estetyczna

Dowiedz się więcej o Medycynie Estetyczej

Nieodłącznym towarzyszem eksperckiej wiedzy i doświadczenia naszych zabiegowców są innowacyjne technologie. Dzięki najnowocześniejszym na rynku procedurom medycznym osiągamy spektakularne efekty zabiegowe w sposób mało inwazyjny. Najnowszej generacji radiofrekwencja, technologia Sineson, SymMed, terapię autologiczne to tylko przykładowe technologie, które wykorzystujemy na drodze do odmłodzenia i głębokiej rewitalizacji skóry, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Dopełnieniem innowacji sprzętowych są także najnowszej generacji preparaty renomowanych marek, cenione przez lekarzy i pacjentów na całym świecie.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

1ml

800 zł

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

0,5ml

500 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

od 600 zł

Mezoterapia igłowa z osoczem bogatopłytkowym

700 zł

Mezoterapia igłowa z fibryną

500 zł

Mezoterapia mikroigłowa

250 zł

Toksyna botulinowa – 1 partia

400 zł

Toksyna botulinowa – 2 partie

700 zł

Toksyna botulinowa – 3 partie

900 zł

Stymulatory tkankowe

od 500zł

STYMULATORY TKANKOWE

Dowiedz się więcej o Stymulatorach Tkankowych

Stymulatory tkankowe to preparaty do iniekcji, które mają za zadanie odbudować strukturę starzejącej się skóry. Ich celem jest odnowa i biorestrukturyzacja, co odbywa się poprzez silną stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiedzialnych za jędrność i gęstość skóry. To powoduje, że dzięki zastosowaniu stymulatorów tkankowych skórze zostaje przywrócona dawna elastyczność, gładkość i blask. Zmarszczki i przebarwienia przestają być widoczne, a twarz odzyskuje młody i promienny wygląd.

W naszej klinice pracujemy na bazie takich substancji, jak m.in.: kwas hialuronowy, kwas L polimlekowy, aminokwasy i polinukleotydy. Rodzaj zastosowanego preparatu uzależniony jest od jakości skóry Pacjenta, jego potrzeb i oczekiwań. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych można wykonać zarówno u osób młodych, które pragną zatrzymać upływ czasu, jak i u pacjentów dojrzałych z już widocznymi oznakami starzenia na skórze.

Ejal40

500 zł

Lenisna

od 600 zł

Karisma

900 zł

Nucleofil soft

700 zł

nucleofil strong

700 zł

Xella rederm

700 zł

Lenisna

1ml

600 zł

2ml

900 zł

3ml

1390 zł

5ml

1900 zł

Zabiegi na twarz i ciało

Oczyszczanie wodorowe – twarz, szyja, dekolt

Czas trwania – 80min

300 zł

Wodorowe + maska ze złotem

299 zł

Biorepeel + wodorowe

 

350 zł

Wodorowe dla młodzieży

199 zł

Oczyszczanie skóry głowy

 

210 zł

MAsaż

 

gratis

Mikrodermabrazja diamentowa + maska

199 zł

Dermomasaż

od 70 zł

Odbudowa skóry, skuteczna redukcja blizn i rozstępów
RF Radiofrekwencja mikroigłowa

Dowiedz się więcej o Radiofrekwencji (RF) Mikroigłowej

Radiofrekwencja (RF) Mikroigłowa firmy Polderma określana jako „nieoperacyjny lifting” oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając widoczną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry.

Działanie fali radiowej mikroigłowej polega na wkłuwaniu igiełek pokrytych 18 karatowym złotem, w głębsze struktury skóry, przy jednoczesnym jej podgrzaniu za pomocą fal radiowych. Połączenie mikronakłuwania z frakcyjnym RF pozwala na uzyskanie szybkich i widcznych efektów zabiegowych.

Prąd o częstotliwości fali radiowych w urządzeniu przechodzi przez igły tylko w momencie ich zatrzymania, dlatego nie ma możliwości poparzeń naskórka .W radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny.

Podgrzanie tkanek wywołuje proces odnowy skóry właściwej, w wyniku czego staje się ona gładka i elastyczna, uzyskujemy zagęszczenie skóry – wytworzone podczas termoliftingu ciepło stymuluje produkcję kolagenu, białka odpowiedzialnego w dużej mierze za młody wygląd skóry. Z kolei mikronakłuwanie polega na nakłuwaniu skóry za pomocą mikroigieł, co powoduje mechaniczne uszkodzenia tkanek i pobudzenie procesów regeneracji. Dzięki połączeniu tych dwóch metod można osiągnąć spektakularne efekty.

Po zabiegu widać delikatne zaczerwienie naskórka w postaci siateczki bardzo podobnej do efektu po zabiegu lasera frakcyjnego. Przy czym istnieje bardzo małe ryzyko jakichkolwiek skutków ubocznych, bowiem niemal cała energia rozchodzi się wewnątrz skóry właściwej, działając na włókna kolagenowe. Może się pojawić zaczerwienienie, które znika w przeciągu 1-2 dni oraz delikatna opuchlizna.

Twarz/Szyja/dekolt

 

650 zł

Brzuch

699 zł

Pakiet 3 zabiegów

20% rabatu

SYMMED CET/RET TERMAL 5

Modelowanie sylwetki

15 minut

100 zł

30 minut

200 zł

60 minut

400 zł

Pakiet promocyjny 180minut

990 zł

Epilacja laserowa

UWAGA! Usługa tymczasowo niedostępna! Trwają przygotowania do zakupu nowego urządzenia.

Wąsik

80 zł

Broda

150 zł

Szyja

180 zł

Baczki

99 zł

Policzki

150 zł

Cała twarz

300 zł

Uszy

100 zł

Skroń

100 zł

Kark

180 zł

Plecy

310 zł

Pachy

190 zł

Przedramiona

190 zł

Linia brzucha

99 zł

Bikini pachwiny

199 zł

Bikini głębokie

280 zł

Pośladki

250 zł

Całe nogi

490 zł

Uda

290 zł

Łydki

280 zł

Stopy

140 zł

Makijaże

Dzienny

99 zł

Wieczorowy

120 zł

Ślubny

150 zł

Ślubny próbny

130 zł

Kontakt

NIS Klinika urody

W naszym Włocławskim centrum medycyny estetycznej zajmujemy się zapewnieniem wysokiej jakości życia naszych pacjentów poprzez działania zapobiegawcze skupiające się w dużej mierze na profilaktyce starzenia się skóry.

W tym celu wykorzystujemy miedzy innymi osocze bogatopłytkowe oraz fibrynę podawaną za pomocą mezoterapii igłowej. Posiadamy jako nieliczni technologie Symmed oraz Sineson która bezinwazyjnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej.

Zachęcamy do zapoznania sie z naszą ofertą zabiegową

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 10.00 - 18.00
So. 10.00 – 14.00

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Cicha 11
87-800 Włocławek