Lifting rzęs

Wyraziste spojrzenie

Piękne rzęsy

Uwydatnij naturalne piękno

Lifting rzęs, potocznie nazywany 'trwałą’, idealnie nadaje się dla Pań, które nie chcą sztucznymi rzęskami ingerować w swoją urodę, tylko uwydatnić naturalne piękno. Rzęsy po ok. godzinnej pracy, są pięknie podkręcone, przy czym optycznie dłuższe. Efekt utrzymuje się do 6 tygodni.

Lifting rzęs

E

Wyraźne rezultaty

E

Alternatywa dla zabiegów zagęszczających

E

Wydłużone, podniesione i podkręcone rzęsy

E

NIeinwazyjne i zupełnie bezpieczne

Opis

Lifting rzęs to zabieg, dzięki któremu rzęsy są wydłużone, podniesione, zagęszczone i bardziej podkręcone. Choć nie jest on skomplikowany, jego rezultaty są naprawdę olśniewające. Lifting rzęs sprawia, że rzęsy wyglądają zachwycająco, ale jednocześnie naturalnie. Taka zmiana może utrzymywać się przez kilka tygodni.
Jest on przeznaczony przede wszystkim dla Pań, które pragną w prosty i szybki sposób osiągnąć dobry efekt, ale nie są przekonane do bardziej inwazyjnych metod. Jest to także doskonała alternatywa dla innych zabiegów zagęszczających rzęsy

Zadzwoń

Pełen cennik

Kontakt

NIS Klinika urody

W naszym Włocławskim centrum medycyny estetycznej zajmujemy się zapewnieniem wysokiej jakości życia naszych pacjentów poprzez działania zapobiegawcze skupiające się w dużej mierze na profilaktyce starzenia się skóry.

W tym celu wykorzystujemy miedzy innymi osocze bogatopłytkowe oraz fibrynę podawaną za pomocą mezoterapii igłowej. Posiadamy jako nieliczni technologie Symmed oraz Sineson która bezinwazyjnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej.

Zachęcamy do zapoznania sie z naszą ofertą zabiegową

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 10.00 - 18.00
So. 10.00 – 14.00

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Cicha 11
87-800 Włocławek