Radiofrekwencja RF

Spektakularne efekty

Odmładzanie

Produkcja nowego kolagenu

Radiofrekwencja RF jest zabiegiem polegającym na przekazaniu energii za pomocą fal radiowych. Dzięki niej następuje skuteczne odmładzanie i poprawa kondycji skóry. Fale radiowe zwiększają napięcie skóry, redukują zmarszczki oraz pomagają w skutecznej walce z cellulitem i miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową.

Radiofrekwencja RF

E

Zwiększenie napięcia skóry

E

Redukcja zmarszczek

E

Skuteczna walka z cellulitem

E

Produkcja nowego kolagenu

E

Zabiegi bez żadnych objawów ubocznych, bez okresu rekonwalescencji, bez konieczności przygotowania do zabiegu

Opis

Urządzenie RF zapewnia głęboki efekt cieplny na skórze właściwej co prowadzi do kurczenia się kolagenu i aktywacji fibroblastów. Efektem jest produkcja nowego kolagenu. Mechanizm ten zapewnia poprawę kondycji skóry, zmniejszenie zmarszczek, zwiększenie napięcia skóry jak również bierze udział w skutecznej redukcji cellulitu i miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Największą zaletą urządzenia jest wykonywanie zabiegów bez żadnych objawów ubocznych, bez okresu rekonwalescencji, bez konieczności przygotowania do zabiegu. Koszt jednej sesji na twarz to 100zł.

Zadzwoń

Pełen cennik

Kontakt

NIS Klinika urody

W Klinice wykonywane są makijaże oraz różnorodne zabiegi na twarz i ciało w oparciu o świetnej jakości kosmetyki, innowacyjne metody oraz najnowsze urządzenia.

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 8.30 - 18.00
So. 9.00 – 15.00
Ni. ZAMKNIĘTE

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Cicha 11
87-800 Włocławek