Solarium

Poczuj lato

Piękna opalenizna

Popraw koloryt skóry

Dobre salony spełniają restrykcyjne normy narzucone przez Unię Europejskiej i posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Obecnie do oferty salonów, gdzie można się opalać, wprowadzono lamy kolagenowe..

Solarium kolagenowe

E

Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny

E

Może spowolnić proces starzenia

E

Redukuje zmarszczki

E

Dotlenia i wygładza

E

Efekty widoczne już po pierwszej sesji

Opis

Stosowane w solariach lampy kolagenowe stymulują produkcję kolagenu i elastyny w skórze, co znacząco poprawia jej strukturę oraz wzmacnia ją. Seans w solarium z takimi lampami może spowolnić proces starzenia. Skóra po zabiegu jest uelastyczniona ujędrniona i pięknie opalona. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii w produkcji tych innowacyjnych lamp można dogłębnie zregenerować skórę, zredukować zmarszczki, wzmocnić ja oraz dotlenić i wygładzić.
Opalanie w solariach wyposażonych w lampy kolagenowe jest dedykowane osobom, które chcą się w zdrowy i bezpieczny sposób opalić.
Efekty opalania w solariach wyposażonych w lampy kolagenowe widoczne są już po pierwszej sesji ,dobieranej indywidualnie do rodzaju skóry.
Wybierając solarium warto jest wybrać takie, gdzie używane są lampy często wymieniane oraz te, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.

Zadzwoń

Pełen cennik

Kontakt

NIS Klinika urody

W naszym Włocławskim centrum medycyny estetycznej zajmujemy się zapewnieniem wysokiej jakości życia naszych pacjentów poprzez działania zapobiegawcze skupiające się w dużej mierze na profilaktyce starzenia się skóry.

W tym celu wykorzystujemy miedzy innymi osocze bogatopłytkowe oraz fibrynę podawaną za pomocą mezoterapii igłowej. Posiadamy jako nieliczni technologie Symmed oraz Sineson która bezinwazyjnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej.

Zachęcamy do zapoznania sie z naszą ofertą zabiegową

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 10.00 - 18.00
So. 10.00 – 14.00

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Cicha 11
87-800 Włocławek