W pracy

Klinika NIS

„Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.”

HENRY FORD

 

Witam

NINA INGA SMUSZ
właściciel

Nazywam się Nina Inga Smusz. Jestem kosmetologiem. Po czternastoletnim pobycie w Niemczech, gdzie pracowałam między innymi w Klinice Medycyny Estetycznej Bella Derma, postanowiłam wrócić do Polski by spełnić swe marzenie, które nosi nazwę NIS.
Od dziecka słuchałam opowieści mojej babci która z łezką w oku opowiadała o czasach młodości, o tym jaka była piękna nim ciąże i stres życia codziennego zabrały jej urodę. Już jako nastolatka czytałam książki kosmetologiczne i podręczniki medyczne, szukając lekarstwa na to, jak zatrzymać młodość i jak być pięknym mimo wieku. W dążeniu do znalezienia odpowiedzi ukończyłam wiele szkół i szkoleń w Polsce i za granicą. Ciągle czując niedosyt. Dziś wiem, że znam odpowiedź – wszystko czego trzeba w dążeniu do zdrowia i piękna znajduje się w jednym miejscu, którym jest Klinika Urody NIS w Szpetalu Górnym.

OLA PALCZAK

Nazywam się Ola Palczak. Zamiłowanie do szeroko pojętego świata kosmetycznego mam od dziecka, ale bez obaw, moje umiejętności przez tyle lat znacznie wzrosły. Biorąc pod uwagę fakt, że każda z Pań jest wyjątkowa, doceniam ten zawód za to, że pozwala mi na kreatywność i poszerzanie horyzontów. Jesteście piękne, a ja to piękno podkreślam; makijażem, brwiami oraz podkręconymi rzęsami. Jestem w stanie również poprawić kondycję cery wykonując różnorodne zabiegi. Prywatnie jestem duszą artystyczną. Śpiewam od dziecka, kocham tańczyć, potrafię zachwycać się rzeczami, które na innych nie robią żadnego wrażenia. Mam w sobie dużo empatii, uśmiechu i szaleństwa. Niektórzy nazywają mnie certyfikowaną kosmetyczką – tak, to prawda jednak czym byłyby certyfikaty bez pasji w sercu?

MONIKA KLIMEK

Witam. Nazywam się Monika Klimek. Pokochałam branżę beauty pracując jako konsultantka do spraw urody. Inspiruje mnie piękno i jego różnorodność. Na co dzień widzę wiele metamorfoz, które łączą się z pięknymi uczuciami i emocjami. Widząc ile pewności siebie i radości dają wykonywane przez Nas zabiegi, czuję się dumna z tego co robię dla innych. W Klinice Urody NIS zajmuję się zabiegami na twarz i ciało. Poza tym, podkreślam piękno u Was, drogie Panie, tworząc piękne spojrzenie rzęsami klejonymi różnymi metodami. Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu.

LAURA CHOJNICKA

Witam. Nazywam się Laura Chojnicka. Jestem wizażystką, kosmetyczką z uprawnieniami do wykonywania powiększenia ust kwasem hialuronowym. Zdobyłam również uprawnienia do modelowania Waszych sylwetek za pomocą najwyższej jakości maszyn.
Inspiruje mnie sztuka, architektura i piękno duchowe, które jest doskonałym odbiciem piękna cielesnego. Pasja jaką jest wizaż pozwala mi na kreowanie wizerunku, pozwala mi zajrzeć Wam drogie Panie w głąb duszy i często zaleczyć kompleksy i zniwelować niedoskonałości oraz wydobyć z Was to co najlepsze
Platon uważał, że to co jest piękne jest dobre. Ja myślę, że to co jest dobre jest piękne.

Kontakt

NIS Klinika urody

W Klinice wykonywane są makijaże oraz różnorodne zabiegi na twarz i ciało w oparciu o świetnej jakości kosmetyki, innowacyjne metody oraz najnowsze urządzenia.

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 8.30 - 18.00
So. 9.00 – 15.00
Ni. ZAMKNIĘTE

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Włocławska 44
87-811 Szpetal Górny, Włocławek