W pracy

Klinika NIS

„Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.”

HENRY FORD

 

Witam

NINA INGA SMUSZ
właściciel

Nazywam się Nina Inga Smusz. Jestem kosmetologiem. Po czternastoletnim pobycie w Niemczech, gdzie pracowałam między innymi w Klinice Medycyny Estetycznej Bella Derma, postanowiłam wrócić do Polski by spełnić swe marzenie, które nosi nazwę NIS.
Od dziecka słuchałam opowieści mojej babci która z łezką w oku opowiadała o czasach młodości, o tym jaka była piękna nim ciąże i stres życia codziennego zabrały jej urodę. Już jako nastolatka czytałam książki kosmetologiczne i podręczniki medyczne, szukając lekarstwa na to, jak zatrzymać młodość i jak być pięknym mimo wieku. W dążeniu do znalezienia odpowiedzi ukończyłam wiele szkół i szkoleń w Polsce i za granicą. Ciągle czując niedosyt. Dziś wiem, że znam odpowiedź – wszystko czego trzeba w dążeniu do zdrowia i piękna znajduje się w jednym miejscu, którym jest Klinika Urody NIS.

Kontakt

NIS Klinika urody

W Klinice wykonywane są makijaże oraz różnorodne zabiegi na twarz i ciało w oparciu o świetnej jakości kosmetyki, innowacyjne metody oraz najnowsze urządzenia.

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 10.00 - 18.00
So. 10.00 – 14.00

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Cicha 11
87-800 Włocławek