W pracy

Klinika NIS

„Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.”

HENRY FORD

 

Witam

NINA INGA SMUSZ
właściciel

Nazywam się Nina Inga Smusz. Jestem kosmetologiem. Po czternastoletnim pobycie w Niemczech, gdzie pracowałam między innymi w Klinice Medycyny Estetycznej Bella Derma, postanowiłam wrócić do Polski by spełnić swe marzenie, które nosi nazwę NIS.
Od dziecka słuchałam opowieści mojej babci która z łezką w oku opowiadała o czasach młodości, o tym jaka była piękna nim ciąże i stres życia codziennego zabrały jej urodę. Już jako nastolatka czytałam książki kosmetologiczne i podręczniki medyczne, szukając lekarstwa na to, jak zatrzymać młodość i jak być pięknym mimo wieku. W dążeniu do znalezienia odpowiedzi ukończyłam wiele szkół i szkoleń w Polsce i za granicą. Ciągle czując niedosyt. Dziś wiem, że znam odpowiedź – wszystko czego trzeba w dążeniu do zdrowia i piękna znajduje się w jednym miejscu, którym jest Klinika Urody NIS.

Kontakt

NIS Klinika urody

W naszym Włocławskim centrum medycyny estetycznej zajmujemy się zapewnieniem wysokiej jakości życia naszych pacjentów poprzez działania zapobiegawcze skupiające się w dużej mierze na profilaktyce starzenia się skóry.

W tym celu wykorzystujemy miedzy innymi osocze bogatopłytkowe oraz fibrynę podawaną za pomocą mezoterapii igłowej. Posiadamy jako nieliczni technologie Symmed oraz Sineson która bezinwazyjnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej.

Zachęcamy do zapoznania sie z naszą ofertą zabiegową

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 10.00 - 18.00
So. 10.00 – 14.00

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Cicha 11
87-800 Włocławek