Kwas hialuronowy

Medycyna estetyczna

Powiększanie ust

W KLINICE URODY NIS WŁOCŁAWEK

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg przywracający skórze sprężystość,
nawilżający ją i wspomagający proces wiązania wody w komórkach, przez co usta stają się
pełniejsze. W prosty sposób możemy podnieść opadnięte kąciki i, przede wszystkim, nadać
wargom symetrii i zmysłowości. Powiększanie ust w Klinice Urody NIS jest bardzo popularnym zabiegiem. Zgłaszają się do nas zarówno osoby chcące poprawić pewne niedoskonałości, jak i te, które pragną prezentować się jeszcze atrakcyjniej.

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy (HA – hialuronic acid) to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie, a w przeważającej ilości znajduje się w skórze. Wraz z upływem czasu kwasu hialuronowego w naszym ciele ubywa, a zabieg pozwala na uzupełnienie jego niedoboru. Redukcja zmarszczek wspomnianym preparatem polega na wstrzyknięciu go w głąb naskórka w miejscu potrzebującym odnowy. Kwas hialuronowy ma elastyczną, bardzo plastyczną i krystaliczną postać żelu, który uzupełnia miejsca stanowiące problem estetyczny pacjenta.

Opis

Kwas hialuronowy podajemy igłą lub mikrokaniulą w zależności od obszaru i wskazań terapii. Mikrokaniula jest tępo zakończoną igłą, która ślizga się w tkance, co zmniejsza ryzyko pojawienia się po zabiegu siniaków, krwiaków i ogranicza do minimum uszkodzenie naczyń krwionośnych. Kwas hialuronowy można podawać na wiele różnych sposobów: liniowo wzdłuż linii zmarszczki oraz w formie depozytów, które wypełniają zapadniętą tkankę.

Zadzwoń

Pełen cennik

Kontakt

NIS Klinika urody

W Klinice wykonywane są makijaże oraz różnorodne zabiegi na twarz i ciało w oparciu o świetnej jakości kosmetyki, innowacyjne metody oraz najnowsze urządzenia.

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 8.30 - 18.00
So. 9.00 – 15.00
Ni. ZAMKNIĘTE

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Cicha 11
87-800 Włocławek