Kwas hialuronowy

Medycyna estetyczna

Powiększanie ust

W KLINICE URODY NIS WŁOCŁAWEK

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg przywracający skórze sprężystość,
nawilżający ją i wspomagający proces wiązania wody w komórkach, przez co usta stają się
pełniejsze. W prosty sposób możemy podnieść opadnięte kąciki i, przede wszystkim, nadać
wargom symetrii i zmysłowości. Powiększanie ust w Klinice Urody NIS jest bardzo popularnym zabiegiem. Zgłaszają się do nas zarówno osoby chcące poprawić pewne niedoskonałości, jak i te, które pragną prezentować się jeszcze atrakcyjniej.

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy (HA – hialuronic acid) to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie, a w przeważającej ilości znajduje się w skórze. Wraz z upływem czasu kwasu hialuronowego w naszym ciele ubywa, a zabieg pozwala na uzupełnienie jego niedoboru. Redukcja zmarszczek wspomnianym preparatem polega na wstrzyknięciu go w głąb naskórka w miejscu potrzebującym odnowy. Kwas hialuronowy ma elastyczną, bardzo plastyczną i krystaliczną postać żelu, który uzupełnia miejsca stanowiące problem estetyczny pacjenta.

Opis

Kwas hialuronowy podajemy igłą lub mikrokaniulą w zależności od obszaru i wskazań terapii. Mikrokaniula jest tępo zakończoną igłą, która ślizga się w tkance, co zmniejsza ryzyko pojawienia się po zabiegu siniaków, krwiaków i ogranicza do minimum uszkodzenie naczyń krwionośnych. Kwas hialuronowy można podawać na wiele różnych sposobów: liniowo wzdłuż linii zmarszczki oraz w formie depozytów, które wypełniają zapadniętą tkankę.

Zadzwoń

Pełen cennik

Kontakt

NIS Klinika urody

W naszym Włocławskim centrum medycyny estetycznej zajmujemy się zapewnieniem wysokiej jakości życia naszych pacjentów poprzez działania zapobiegawcze skupiające się w dużej mierze na profilaktyce starzenia się skóry.

W tym celu wykorzystujemy miedzy innymi osocze bogatopłytkowe oraz fibrynę podawaną za pomocą mezoterapii igłowej. Posiadamy jako nieliczni technologie Symmed oraz Sineson która bezinwazyjnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej.

Zachęcamy do zapoznania sie z naszą ofertą zabiegową

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 10.00 - 18.00
So. 10.00 – 14.00

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Cicha 11
87-800 Włocławek