Liposukcja

Wyszczuplanie sylwetki

Redukcja nadmiaru tłuszczu

Zabieg liposukcji z wykorzystaniem ultradźwięków

Zabieg liposukcji z wykorzystaniem ultradźwięków stosuje się na partie ciała takie jak brzuch, pośladki, uda, łydki, ręce, biodra czy plecy w odcinku krzyżowo-lędźwiowym. W wyniku procedury zredukujemy nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit blizny zanikowe i rozstępy.

 

Liposukcja kawitacyjna

E

Bez nacięć

E

Ultradźwięki rozbijają komórki tłuszczowe

E

precyzyjny, bezbolesny i nie wymagajacy rekonwalescencji

E

Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu i rozstępów

Opis

Liposukcja ultradźwiękowa znana jest też jako liposukcja kawitacyjna. Ten zabieg przeprowadza się miejscowo z wykorzystaniem głowicy która emituje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości. W odróżnieniu od tradycyjnej liposukcji ssącej, która polega na wykonaniu nacięć i odessaniu nadmiaru tłuszczu, ultradźwięki rozbijają komórki tłuszczowe. Następnie zostają one odprowadzone przez układ limfatyczny i żylny, dzięki czemu możliwe staje się też ich zmetabolizowanie. Efekt uwidacznia się stopniowo. Specyfiką liposukcji ultradźwiękowej jest konieczność wykonania serii zabiegów, by uzyskać pożądane rezultaty.

Zadzwoń

Pełen cennik

Kontakt

NIS Klinika urody

W Klinice wykonywane są makijaże oraz różnorodne zabiegi na twarz i ciało w oparciu o świetnej jakości kosmetyki, innowacyjne metody oraz najnowsze urządzenia.

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 10.00 - 18.00
So. 10.00 – 14.00

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Cicha 11
87-800 Włocławek