Medycyna estetyczna

Klinika NIS

W naszej Klinice wykonywane są różnorodne zabiegi na twarz i ciało w oparciu o świetnej jakości kosmetyki, innowacyjne metody oraz najnowsze urządzenia.

Nieodłącznym towarzyszem eksperckiej wiedzy i doświadczenia naszych zabiegowców są innowacyjne technologie. Dzięki najnowocześniejszym na rynku procedurom medycznym osiągamy spektakularne efekty zabiegowe w sposób mało inwazyjny. Najnowszej generacji radiofrekwencja, technologia Sineson, SymMed, terapię autologiczne to tylko przykładowe technologie, które wykorzystujemy na drodze do odmłodzenia i głębokiej rewitalizacji skóry, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Dopełnieniem innowacji sprzętowych są także najnowszej generacji preparaty renomowanych marek, cenione przez lekarzy i pacjentów na całym świecie.

 

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

SYMED CET/RET TERMAL 5

KWAS HIALURONOWY

Kontakt

NIS Klinika urody

W naszym Włocławskim centrum medycyny estetycznej zajmujemy się zapewnieniem wysokiej jakości życia naszych pacjentów poprzez działania zapobiegawcze skupiające się w dużej mierze na profilaktyce starzenia się skóry.

W tym celu wykorzystujemy miedzy innymi osocze bogatopłytkowe oraz fibrynę podawaną za pomocą mezoterapii igłowej. Posiadamy jako nieliczni technologie Symmed oraz Sineson która bezinwazyjnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej.

Zachęcamy do zapoznania sie z naszą ofertą zabiegową

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 10.00 - 18.00
So. 10.00 – 14.00

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Cicha 11
87-800 Włocławek