Radiofrekwencja mikroigłowa

Spektakularne efekty

Ogrzewanie tkanek

ZWIĘKSZENIE NAPIĘCIA SKÓRY

Radiofrekwencja mikroigłowa to nowoczesna technologia, a jedną z jej zalet jest większa
możliwość kontrolowania tego, jakie tkanki rozgrzewamy. Dzięki temu osiągamy spektakularne efekty w przebudowie skóry.

Radiofrekwencja mikroigłowa ma wiele zastosowań. My przede wszystkim używamy jej w zabiegach usuwania rozstępów, w drugiej kolejności do liftingu twarzy i napinania skóry innych okolic ciała oraz w leczeniu nadpotliwości.

Radiofrekwencja mikroigłowa

E
Mała inwazyjność
E
Duża skuteczność
E
Małe ryzyko powikłań
E
Krótki czas rekonwalescencji

Ujędrnianie i poprawa gęstości skóry

TWARZ, DEKOLT, SZYJA:

Nasza klinika oferuje zabiegi zorientowane w dużej mierze na profilaktyce starzenia się skóry, w tym na usuwaniu zmarszczek mimicznych, grawitacyjnych, posłonecznych, sennych oraz
atroficznych. Spektakularne efekty osiągamy dzięki zastosowaniu osocza bogatopłytkowego
oraz fibryny podawanych za pomocą mezoterapii igłowej. Kolejnym rozwiązaniem mającym na celu rekonstrukcję uszkodzonych tkanek jest radiofrekwencja mikroigłowa, która działa na skórę falą elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, ogrzewając tkanki i stymulując ich regenerację.

Opis

Zabiegi oparte na radiofrekwencji można stosować praktycznie przez cały rok – nie ma tu ograniczeń sezonowych. Ryzyko przebarwień jest niewielkie w porównaniu do radiofrekwencji kontaktowej czy laserów. Przeciwwskazań do wykonania zabiegu praktycznie nie ma za wyjątkiem obniżonej odporności, opryszczki, tendencji do tworzenia się blizn czy ogólnych problemów z gojeniem.

Radiofrekwencja (RF) mikroigłowa to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie. Oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry zapewniając istotną poprawę w dowolnym obszarze ciała, a struktury tkanki nie zostają naruszone.

Wskazania do zabiegu:

E
wiotka, mało jędrna skóra twarzy, szyi, dekoltu
E
korekta owalu twarzy, opadające policzki
E
zmarszczki i drobne linie
E
skóra zwiotczała i mało napięta na dowolnym obszarze ciała
E
powiększone pory
E
powierzchowne blizny
E

przebarwienia, hiper- lub hipopigmentacja

E

skóra potrądzikowa i atroficzna

E
trądzik aktywny
E
kuperoza, skóra naczyniowa
E
rozstępy, cellulit
E
leczenie nadpotliwości

Leczenie nadpotliwości

Leczenie nadpotliwości to dodatkowe zastosowanie. Zabieg polega na wypaleniu gruczołów, ale na szczęście nie trzeba, jak w przypadku lasera, nacinać skóry. Przy RF mikroigłowej wbija się w skórę głowicę z igłami pod wysoką temperaturą. Parametry zabiegu są mocne – o wiele bardziej niż w przypadku zabiegów na rozstępy (które też należą do intensywnych). Jest to niezbędne, aby usunąć gruczoły. Zabieg jest bolesny, dlatego wykonuje  się go w znieczuleniu. Należy wykonać dwa zabiegi w odstępie miesięcznym. Na pewno jest to rozwiązanie skuteczniejsze od botoksu, działa na dłużej, co najmniej rok, po czym następuje stopniowa regeneracja gruczołów potowych.

Zadzwoń

Pełen cennik

Kontakt

NIS Klinika urody

W naszym Włocławskim centrum medycyny estetycznej zajmujemy się zapewnieniem wysokiej jakości życia naszych pacjentów poprzez działania zapobiegawcze skupiające się w dużej mierze na profilaktyce starzenia się skóry.

W tym celu wykorzystujemy miedzy innymi osocze bogatopłytkowe oraz fibrynę podawaną za pomocą mezoterapii igłowej. Posiadamy jako nieliczni technologie Symmed oraz Sineson która bezinwazyjnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej.

Zachęcamy do zapoznania sie z naszą ofertą zabiegową

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 10.00 - 18.00
So. 10.00 – 14.00

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Cicha 11
87-800 Włocławek