Laser diodowy

LIGHT SHEER DESIRE

Zawsze gładka skóra

LightSheer® DESIRE™

Najnowszy i jedyny taki laser depilacyjny na świecie. Nowa odmiana laseraLightSheer® DESIRE™ – gwarantuje najlepsze efekty w najkrótszym czasie.

Depilacja

E

Dwie niezależne głowice & technologia zasysania

E

Wykonywane zabiegi są całkowicie bezbolesne

E

Wyszkolona kadra

E

Bardzo szybkie i bezpieczne wykonywanie zabiegów

Opis

Metoda epilacji laserowej laserem diodowym LIGHT SHEER DESIRE polega na uszkodzeniu macierzy włosa absorbcja energii przez melaninę – barwnik). Należy jednak dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagenie) i właśnie one reagują na światło lasera; pozostałe włosy są w fazie „uśpienia” (katagenie, oraz telogenie), która ma różne okresy trwania (od 5 do 12 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu nowego włosa, dlatego też zabiegi muszą być powtarzane w cyklach.

Zadzwoń

Pełen cennik

Laser medyczny LightSheer® DESIRE™ usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie uszkadza skóry, posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez U.S.FDA (Food & Drug Administration) respektowany na całym świecie.

Kontakt

NIS Klinika urody

W Klinice wykonywane są makijaże oraz różnorodne zabiegi na twarz i ciało w oparciu o świetnej jakości kosmetyki, innowacyjne metody oraz najnowsze urządzenia.

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 10.00 - 18.00
So. 10.00 – 14.00

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Cicha 11
87-800 Włocławek