Laser diodowy

LIGHT SHEER DESIRE

Zawsze gładka skóra

LightSheer® DESIRE™

Najnowszy i jedyny taki laser depilacyjny na świecie. Nowa odmiana laseraLightSheer® DESIRE™ – gwarantuje najlepsze efekty w najkrótszym czasie.

Depilacja

E

Dwie niezależne głowice & technologia zasysania

E

Wykonywane zabiegi są całkowicie bezbolesne

E

Wyszkolona kadra

E

Bardzo szybkie i bezpieczne wykonywanie zabiegów

Opis

Metoda epilacji laserowej laserem diodowym LIGHT SHEER DESIRE polega na uszkodzeniu macierzy włosa absorbcja energii przez melaninę – barwnik). Należy jednak dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagenie) i właśnie one reagują na światło lasera; pozostałe włosy są w fazie „uśpienia” (katagenie, oraz telogenie), która ma różne okresy trwania (od 5 do 12 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu nowego włosa, dlatego też zabiegi muszą być powtarzane w cyklach.

Zadzwoń

Pełen cennik

Laser medyczny LightSheer® DESIRE™ usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie uszkadza skóry, posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez U.S.FDA (Food & Drug Administration) respektowany na całym świecie.

Kontakt

NIS Klinika urody

W naszym Włocławskim centrum medycyny estetycznej zajmujemy się zapewnieniem wysokiej jakości życia naszych pacjentów poprzez działania zapobiegawcze skupiające się w dużej mierze na profilaktyce starzenia się skóry.

W tym celu wykorzystujemy miedzy innymi osocze bogatopłytkowe oraz fibrynę podawaną za pomocą mezoterapii igłowej. Posiadamy jako nieliczni technologie Symmed oraz Sineson która bezinwazyjnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej.

Zachęcamy do zapoznania sie z naszą ofertą zabiegową

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 10.00 - 18.00
So. 10.00 – 14.00

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Cicha 11
87-800 Włocławek