Podologia

Zdrowe stopy

Pielęgnacja i leczenie

Boso przez świat 😉

Pedicure jest to nazwa stosowana do określenia zabiegu kosmetycznego na paznokcie u stop. Zabieg ten łączony jest z pielęgnacją skory . W naszej klinice wychodzimy na przeciw państwa problemom i proponujemy również pedicure podologiczny, czyli specjalny zabieg prowadzony przez wykwalifikowanego specjalistę. Zabieg ten przeprowadzany jest za pomocą odpowiednich narzędzi w sterylnym otoczeniu.

Podologia

E

Specjalistyczny sprzęt

E

Bezpieczne narzędzia

E

Wykwalifikowany specjalista

E

Natychmiastowe efekty

E

Sympatyczna atmosfera

Opis

Podczas wykonywania pedicure podologiczanego, podolog usuwa zrogowaciały naskórek, odciski, modzele, czy nagniotki używając specjalistycznych narzędzi typu skalpel, dłuto lub odpowiednio dobranych frezów, będących uzupełnieniem frezarki podologicznej. Nasz podolog zajmuje się wszelkimi zmianami na stopach, takimi jak odciski, modzele, wrastające paznokcie, zrogowaciałe i pękające pięty. Pedicure podologiczny może trwać nawet 1,5 godziny. Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa znacznego dyskomfortu, po zabiegu natomiast czuje radość i wielką ulgę.

Zadzwoń

Pełen cennik

Kontakt

NIS Klinika urody

W naszym Włocławskim centrum medycyny estetycznej zajmujemy się zapewnieniem wysokiej jakości życia naszych pacjentów poprzez działania zapobiegawcze skupiające się w dużej mierze na profilaktyce starzenia się skóry.

W tym celu wykorzystujemy miedzy innymi osocze bogatopłytkowe oraz fibrynę podawaną za pomocą mezoterapii igłowej. Posiadamy jako nieliczni technologie Symmed oraz Sineson która bezinwazyjnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej.

Zachęcamy do zapoznania sie z naszą ofertą zabiegową

Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 10.00 - 18.00
So. 10.00 – 14.00

Dane kontaktowe

Telefon: +48 721 004 954
kontakt@nis-klinika.com
nis-klinika@wp.pl
Cicha 11
87-800 Włocławek